طراحی سایت فروشگاهی در رشت

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی ورود به عرصه رقابت با دیگر وب سایت ها می باشد و می خواهید کسب و کار خود را بهبود ببخشید، همین حالا اقدام کنید چرا که روزانه بر تعداد رقبا در عرصه اینترنت افزوده شده و رقابت تنگاتنگ تر می شود.

فروش تنها به صورت فیزیکی به تنهایی برای پیشرفت و رونق کسب و کار شما کافی نیست. امروزه به دلیل پیشرفت در زمینه تکنولوژی و روی کار آمدن اینترنت تمامی افراد به دنبال کسب درآمد در فضای اینترنتی می باشند. این روزها مشاغل و تجارت هایی موفق هستند که در دنیای مجازی و اینترنت حضور فعال داشته باشند. علت این امر این است که بیش از 60 درصد افراد این روزها محصولات و خدمات خود را در اینترنت جستجو می کنند. همین حالا سفارش سایت فروشگاهی خود را شروع کنید.

شاید تصور کنید که تنها با داشتن یک صفحه در فضای مجازی نیز می توان به فروش محصول و ارائه خدمات پرداخت، اما کافی نیست. داشتن یک وب سایت متناسب با کسب و کار شما برای نمایش محصولات و یا جذب مشتری بسیار مهم است چرا که یک وب سایت در وهله اول اعتبار یک فروشگاه را افزایش می دهد. گاها طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی هزینه بر است و ممکن است تمامی کسب و کارها نتوانند از آن برای گسترش کسب و کار استفاده کنند. اما همیشه راه حلی وجود دارد. در این مواقع می توانید با کمک مجموعه استاتیس وب با هزینه بسیار مناسب وبسایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنید. 

امکانات طراحی سایت فروشگاهی

در صورتی که تمایل دارید وارد دنیای حرفه ای کسب و کار آنلاین شوید و یک فروشگاه آنلاین داشته باشید می توانید از طراحی سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی استفاده کنید. در طراحی سایت اختصاصی گرافیک و امکانات سایت دقیقا مطابق با میل کارفرما خواهد بود و تمامی موارد بر اساس اصول سئو تنظیم می گردد.

اگر نیم نگاهی به هزینه طراحی سایت های اختصاصی داشته باشید حتما می دانید که شرکت های مختلف هزینه های هنگفتی بابت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی دریافت می کنند و این هزینه برای تمامی اقشار جامعه سنگین می باشد.

بر همین اساس شرکت استاتیس وب چاره های اندیشیده است که تمامی افراد علاقه مند به داشتن سایت فروشگاهی بتوانند به این مهم دست پیدا کنند.

استاتیس وب بر اساس نیاز سنجی از مشتریان گرامی برای وب سایت هایی که طراحی می کند تمامی آپشن های یک سایت اختصاصی را در نظر می گیرد تا در نهایت سایت دچار مشکل نشود. برخی از امکانات و خدمات سفارش سایت فروشگاهی به شرح زیر می باشد:

یکی از ویژگی های سایت فروشگاهی این است که قابلیت دسترسی بالایی داشته باشد. زیرا این فروشگاه پس از راه اندازی به صورت 24 ساعته در اختیار کاربر می باشد و می بایست از نظر فنی بسیار قوی باشد. داشتن هاست قدرتمند و با کیفیت می تواند 99 درصد دسترسی سایت را تضمین کند. تمامی سایت های استاتیس وب بر روی هاست های باکیفیت میزبانی می شوند و از بابت در دسترس بودن سایت نباید نگرانی داشته باشید.

امروزه با توجه به اینکه گوشی های هوشمند فراگیر شده است و تقریبا 80 درصد مردم با استفاده از گوشی های هوشمند به جستجو در اینترنت می پردازند، انطباق فروشگاه اینترنتی با کلیه پلتفرم ها از اصلی ترین ویژگی های یک سایت فروشگاهی پیشرفته محسوب می شود.

مهم ترین هدف هر مشتری برای طراحی سایت فروشگاهی این است که در رتبه اول گوگل قرار بگیرد. به عبارتی در برخی کلمات مرتبط با صنف خود رتبه بالایی داشته باشد. بسیاری از افراد تصور می کنند سئو پس از طراحی آغاز می شود. اما این فرضیه غلط می باشد چرا که سئو از زمان طراحی سایت شروع شده است و به هنگام طراحی نیز سایت باید به گونه ای دیزاین شود که فاکتورهای اولیه سئو را داشته باشد. در صورتی که تمایل دارید سئو سایت خود را به صورت حرفه ای آغاز کنید با کارشناسان مجموعه استاتیس وب در تماس باشید.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

آنلاین شدن فروشگاه شما

کسب و کار فیزیکی می تواند به صورت شرکت، مغازه و یا فروشگاه باشد. در هر صورت نیاز است که هر ماه هزینه ای بابت اجاره محل مورد نظر پرداخت کنید و در عین حال مشتریان شما محدود به منطقه ای می شود که فروشگاه شما در آن جا قرار دارد. اما با طراحی سایت فروشگاهی دیگر محدود به یک منطقه نیستید، بلکه با بالا آمدن وب سایت شما در معرض دید تمامی افراد کشور می باشید و نیازی به پرداخت اجاره بابت حضور در صفحه اول سایت نمی باشید. اگر هنوز سایتی ندارید و تمایل زیادی دارید تا در مسیر آنلاین نیز فعالیتی داشته باشید، جهت سفارش سایت فروشگاهی می توانید با کارشناسان استاتیس وب در تماس باشید.

محدود نخواهید بود

یکی از مزایای مهم طراحی سایت فروشگاهی و سفارش سایت فروشگاهی این است که دیگر محدود به زمان و مکان خاصی نمی باشید و در هر ساعتی از شبانه روز فروشگاه شما باز است و مشتری از شما خرید می کند. بدین ترتیب حتی زمانی که خواب هستید می توانید به فروش محصول و یا ارائه خدمات بپردازید.

حذف هزینه های خرید و اجاره

برای راه اندازی یک کسب و کار فیزیکی نیاز است که شما مغازه ای را اجاره کنید و هر ماه نیز مبلغی را پرداخت کنید. با طراحی سایت فروشگاهی نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت نیستید و تنها با یک هزینه ناچیز اولیه می توانید به فروش بپردازید. در واقع می توان گفت با سفارش سایت فروشگاهی هزینه های خرید و اجاره مغازه و یا فروشگاه به راحتی حذف می شود. فروشگاه های فیزیکی در ساعاتی از شبانه روز قطعا فعالیتی ندارند و مراجعه حضوری نیز محدود به تایم های خاصی می باشد. در صورتی که با طراحی سایت فروشگاهی، مغازه شما همیشه باز و در دسترس است و مس توانید به صورت 24 ساعته فروش داشته باشید.

گسترس کسب و کار

یکی از مزایای مهم طراحی سایت فروشگاهی و سفارش سایت فروشگاهی این است که دیگر محدود به زمان و مکان خاصی نمی باشید و در هر ساعتی از شبانه روز فروشگاه شما باز است و مشتری از شما خرید می کند. بدین ترتیب حتی زمانی که خواب هستید می توانید به فروش محصول و یا ارائه خدمات بپردازید.

از دیگر دلایل و مزایای طراحی سایت فروشگاهی می توان به طور مختصر به موارد زیر اشاره داشت.

نمونه کارهای سایت فروشگاهی

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

با تحقیقی کوتاه متوجه شدیم اولین سوال مشتریانی که تماس می گیرند این است که هزینه طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟ در این بخش می خواهیم این سوال را از بخش های مختلفی بررسی کنیم و پاسخگوی آن باشیم.

  • برای داشتن یک سایت فروشگاهی چه چیزی لازم است؟
  • کدام یک از بخش های سایت های فروشگاهی شامل هزینه اضافی می باشد؟
  • چه مقدار هزینه برای طراحی سایت فروشگاهی معقول است؟
  • چرا هزینه طراحی سایت فروشگاهی در شرکت های مختلف متفاوت است؟

 

محاسبه هزینه طراحی سایت فروشگاهی از قوانین و قوائدی پیروی می کند که اگر این قوانین را در نظر نداشته باشید کلاه گشادی بر سر خود گذاشته اید. حتما متوجه شده اید که هزینه طراحی سایت فروشگاهی در شرکت های مختلف متفاوت است. اما دلیل این تفاوت چیست؟ به عنوان مثال قیمت سایت آماده فروشگاهی با سایت وردپرسی و در عین حال با سایت کدنویسی شده کاملا متفاوت است. می خواهیم بدانیم دلیل این تفاوت چیست. اگر برای شما نیز سوال است که هزینه طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟ با ما همراه باشید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت در شرکت های مختلف متفاوت است و هر شرکت بر  اساس عوامل مختلفی این قیمت را تعیین می کند. هرچند دریافت مبالغ بالا دلیل بر حرفه ای بودن سایت نمی باشد اما هزینه پایین نیز تضمین کننده وب سایت شما نمی باشد. باید توجه داشته باشید که یک سایت معقول با قیمت مناسب می تواند کسب و کار شما را رونق بخشد.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی در شرکت استاتیس وب را می توان در یک بازه معقول و متوسط در نظر گرفت به گونه ای که هر کسب و کاری با هر درآمدی می تواند با یک سرمایه اولیه کسب و کار اینترنتی و مجازی خود را شروع کند. در تعرفه های ما از قیمت های سرسام آور خبری نیست و از سمت  مقابل نیز به تمامی خدماتی که درج شده است متعهد می باشیم. با حرفه ای ترین و متخصص ترین افراد در استاتیس وب می توانید با کمترین هزینه مناسب ترین وب سایت فروشگاهی را برای خود داشته باشید. اما پیش از انتخاب شرکت مناسب برای طراحی سایت فروشگاهی باید به نکاتی توجه کنید. برخی از این نکات به شرح زیر می باشد:

فریب قیمت های بالا برای طراحی سایت را نخورید

واقعیت این است که شما هیچ گاه به اندازه یک شرکت طراحی سایت در مورد انواع سایت فروشگاهی، نحوه کارکرد آن ها، مشکلات و مزایای آن ها اطلاعات و آگاهی ندارید. بسیاری از شرکت های طراحی سایت از همین موضوع سوء استفاده کرده و قیمت های نجومی برای طراحی سایت پیشنهاد می دهند. اما آیا به راستی هزینه طراحی سایت فروشگاهی همینقدر گران است؟ در پاسخ باید گفت خیر. شما به همان اندازه ای که هزینه می کنید می بایست خدمات خود را دریافت کنید.

بسیاری از شرکت ها برای فریب مشتری از همان تکنولوژی های قدیمی استفاده می کنند و تنها با یک ظاهر زیبا مردم را فریب می دهند. اما وب سایت پس از مدتی با داشتن تکنولوژی های قدیمی از کار افتاده و قابل استفاده نخواهد بود. در نهایت با شنیدن جملاتی مانند “نمی توانیم امکانات جدیدی به سایت اضافه کنیم” باید وب سایت خود را بی خیال شوید.

سایت وابسته به اینترنت و تکنولوژی است و بدون پیشرفت در این مسیر نمی تواند با اینترنت همراه شود. وب سایتی که طراحی می شود می بایست کاملا بروز باشد و قابلیت آپدیت سایت وجود داشته باشد. به همین دلیل به هنگام انتخاب شرکت مناسب برای طراحی سایت در نظر داشته باشید که شرکت طراح دارای پیشتیبانی وب سایت شما می باشد.

ظاهر سایت تاثیر چندانی بر قیمت سایت فروشگاهی ندارد

بخاطر داشته باشید ظاهر سایت و جلوه های گرافیکی تاثیر زیادی بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی ندارد. مگر اینکه طراحی شما خاص باشد و نیاز به صرف زمان زیادی داشته باشد. تعداد این نوع سایت ها انگشت شمار بوده و استفاده بسیار خاصی دارند. بنابراین با ظاهر زیبا گول قیمت بالا را نخورید. طراحی ظاهری سایت نیاز به دانش خاصی ندارد و آن چه که مهم است خدماتی است که سایت به مشتری ارائه می دهد. شما می توانید هر طرحی که برای ظاهر سایت در نظر دارید را بر روی کاغذ پیاده سازی کرده و از طراحان استاتیس وب بخواهید روی سایت شما پیاده سازی کند.

سیاری از شرکت های طراحی سایت بجای توجه به نکات کاربردی جهت هدایت کاربر به صفحه های مهم و کلیدی با ایجاد یک ظاهر گرافیکی زیبا و چند جلوه حرکتی در وب سایت سعی در حرفه ای نشان دادن وب سایت طراحی شده و البته دریافت مبالغ بالا از مشتریان دارند که به هیج وجه نه از نظر حرفه ای و نه از نظر اصولی مورد تایید نیست.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان، چاهی عمیق!

همان طور که در بخش های پیشین نیز اشاره شد در طراحی سایت فروشگاهی هرچقدر هزینه کنید همانقدر می بایست خدمات دریافت کنید.  در واقع یک وب سایت ارزان نمی تواند حرفه ای باشد چون طراحی سایت حرفه ای نیازمند به کار گرفتن افراد حرفه ای است و سالیان درازی در این زمینه به آموزش پرداخته اند.

فریب نام تجاری و برندها را نخورید

برخی شرکت های طراحی سایت بواسطه سابقه بیشتر برند مطرح تری دارند و برخی نیز از طریق هزینه های هنگفت تبلیغاتی در لینک های ابتدایی جستجوی گوگل قرار گرفته اند. البته تاکید می کنیم که اشاره ما به همه شرکت های طراحی وب سایت حاضر در صفحه اول جستحوی گوگل یا همه شرکت های قدیمی نیست. نکته ای که قرار است در این بخش راجع به آن صحبت کنیم این است که برخی شرکت ها بواسط سابقه بیشتر و نام تجاری خود و همچنین تعداد بالای مشتریان، قیمت های بسیار بالایی را جهت طراحی یک سایت ساده اعلام می کنند. در حالت عادی قیمت طراحی یک سایت اختصاصی ساده شرکتی نباید از 30.000.000 تومان فراتر برود. اما مشاهده شده برخی از این شرکت ها مبالغ چندین برابر را به بهانه های مختلف! از مشتریان خود دریافت می کنند.

سوالات متداول

امروزه با تغییر روند فروش در سطح جهان و استفاده اینترنت در سراسر جهان، روند فروش محصولات تغییر کرده است و مردم تمایل دارند محصولات خود را به صورت آنلاین تهیه کنند. برای فروش نیاز به طراحی سایت فروشگاهی دارید. 

اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک به منظور تایید هویت و صلاحیت سایت‌های فروشگاهی از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیک اعطا می شود و فعالسازی آن نیاز به آدرس و ارایه نحوه فعالیت دارد.
بله، با انتخاب نحوه ارسال کالا توسط کاربر، هزینه ارسال نیز در هزینه نهایی محاسبه خواهد شد.
در فیلتر پیشرفته، محصولات براساس مشخصات فنی و ظاهری فیلتر می‌شوند تا از این طریق جستجوی دقیق‌تری در سایت انجام شود.

تمامی سایت‌های طراحی شده توسط تیم استاتیس وب کاملا بر پایه سازگاری با سئو بوده ولی قطعا برای رشد سایت و قرار گرفتن در رتبه های یک گوگل نیاز به دریافت مشاوره و آنالیز سئو و سفارش خدمات سئو سایت خواهید داشت.

برای افزودن محصول و گسترش دسته‌بندی محصولات برای سایت فروشگاهی شما محدودیتی وجود نخواهد داشت.
تمامی سایت‌‎های اختصاصی و نیمه‌ اختصاصی طراحی شده توسط استاتیس وب به صورت ریسپانسیو بوده و در حالت موبایل نیز نمایش صحیحی خواهد داشت.
 

به دلیل تسهیل در پاسخگویی به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید.

4.2/5 - (5 امتیاز)